Umów się na wizytę:
+48 500 200 120Nie jesteś zadowolona z kształtu i koloru swoich brwi? Często robisz hennę, która i tak nie trzyma się długo? Usta zjadają pomadę, a kreska się ciągle rozmazuje? Chcesz żeby twój makijaż wyglądał idealnie przez cały dzień?
To makijaż trwały i bezpieczny korygujący i podkreślający urodę, ale, co ważne, tylko ten dobrze wykonany, może być genialną alternatywą dla tradycyjnego makijażu szczególnie dziś.
Technika tego makijażu polega na wprowadzeniu, za pomocą igły, naturalnych, hypoalergicznych barwników w głąb skóry i trwa od dwóch do trzech godzin.
Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy klienta, tak jak w przypadku ust wszystko zależy od zarysu lini wargowej jaką ma klientka, usta zyskują intensywniejszy od naturalnego efekt powiększenia i wypełnienia.
Po wykonanym rysunku wstępnym i akceptacji z Twojej strony przystąpię do tak zwanego „dziarania”.
W makijażu permanentnym oczu wykonywana jest kreska na górnej i dolnej powiece, dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać optyczne podkreślenie oczu i wzmocnienie oprawy oka.
Bardzo ważne jest aby poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach jak i przyjmowanych lekach.
Na co najmniej tydzień przed zabiegiem w miejscach, które mają być poddane pigmentacji, nie stosujemy żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.
NIE WOLNO zażywać leków i substancji rozrzedzających krew – unikać aspiryny, nie pić mocnej kawy, herbaty ani napojów z kofeiną.
BRWI
– najlepiej niedepilowane od około 1 miesiąca, daje to możliwość doboru kształtu do naturalnej linii włosków brwi.
Odżywki do brwi należy odstawić na miesiąc przed planowaną pigmentacją.
Co ważne, cztery tygodnie przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi nie wolno opalać skóry oraz nie można stosować zabiegów silnie złuszczających,
USTA
– istotne jest, by przed zabiegiem zadbać o nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust (spierzchnięte, popękane usta słabiej przyjmują pigment).
Dla osób podatnych na wirusa opryszczki zalecane jest stosowanie leków przeciwwirusowych.
Zaraz po zabiegu pigmentacji ust, należy je traktować w sposób analogiczny jak w przypadku postępowania pozabiegowego pigmentacji brwi.
KRESKI
– w przypadku wrażliwych i skłonnych do opuchnięć powiek warto przed zabiegiem wziąć (pod język) kapsułki homeopatyczne z Arniki lub Aescin (tabletki ziołowe z wyciągiem z nasion kasztanowca).
Bardzo ważne jest, aby na 1 miesiąc przed planowaną pigmentacją kresek usunąć sztuczne rzęsy oraz zakończyć kurację stosowania odżywek do rzęs (jeśli takowe występują).
W pielęgnacji pozabiegowej, tak jak przy brwiach i ustach, traktujemy powieki ze szczególną delikatnością, nie myjemy, nie trzemy i nie drapiemy.
W odróżnieniu od brwi i ust, kresek na powiekach około tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować ani nawilżać. Przez kilka dni nie wolno też malować powiek, ani tuszować rzęs.
Trwałość takiego makijażu jest indywidualna kwestia, makijaż permanentny utrzymuje się od 6 miesięcy nawet do 5 lat, po tym okresie zaleca się odświeżyć go.
Wpływ na trwałość makijażu permanentnego mają różne czynniki, na które często nie zwracamy uwagi, bądź których nie jesteśmy świadome.
Niemniej jednak styl naszego życia, higiena i stan zdrowia mają kluczowe znaczenie dla jakości i czasu utrzymywania się makijażu permanentnego.
Mikropigmentacja jest bezpieczną formą poprawiania urody, jednakże tak jak w przypadku większości innych zabiegów paramedycznych również i tu istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu.
Zabieg makijażu trwałego nie może być wykonany, jeśli infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze, uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania, ciąża i okres laktacji, radio lub chemioterapia, menstruacja, półpasiec, świeże blizny, poparzenie słoneczne, stany zapalne, wybroczyny skórne, obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe.
Cena:
Cena od:
Cena od: